Sport

​Barcelona kërkon dyshen braziliane (Foto)

Barcelona po interesohet për Gabigol dhe Lucas Lima.

Drejtori Sportiv i Barcelonës, Robert Fernandez ka udhëtuar për në Brazil, për të transferuar dy yjet e Santosit.

Mundo Deportivo shkruan se, Fernandez do të tentojë që të transferojë dyshen e Santosit, Gabigol dhe Lucas Lima.

Ai do të tentoj që të arrij marrëveshje sa më parë, pasi për lojtarët interesohen edhe Real Madrid dhe Juventus. /Express/