ShowBiz

​“Bela” nga Stine, baladë dashurie (Video)

Këngëtari shqiptar Stine ka kohë që nuk ka sjell projekte muzikore për admiruesit e muzikës së tij, por që pavarësisht asaj ai nuk është harruar nga ta dhe tashmë korri sukses të madh me publikimin e këngës më të re.

“Bela”, titullohet kënga e tij e cila është punuar me muzikë latinase, që i përshtatet zërit relaksues të këngëtarit, njofton KosovaPress.

Më poshtë mund ët gjeni edhe videon me këngë dhe klip në të cilën mund të dëgjoni këngën më të re nga Stine.

Shijojeni: