Sport

​Këto ndeshje do të transmetohen në Super Sport Kosova gjatë mesjavës (Foto)

Në tre klanet e Super Sport Kosovës, gjatë mesjavës, mund t’i ndiqni ndeshjet më interesante të përsëritura nga Premierliga, La Liga, Serie A, Bundesliga si dhe Superliga e Kosovës.

 

Ju sjellim orarin e ndeshjeve që do t’i transmetojë SS Kosova me 3 dhe 4 tetor./Express

SuperSport Kosova 1

Supersport Kosova 2

SuperSport Kosova 3