Tech

​Super-vetura sportive McLaren 650S

Kur përmenden veturat luksoze të cilat mund t’i kenë vetëm njerëzit e pasur, në mendje iu vije Ferrari dhe Lamborghini.

Por, prisni derisa ta shikoni modelin e ri nga kompania e prodhimit të veturave sportive McLaren 650S, i cili lë pas veturat tjera me pamjen e tij mahnitëse./KosovaPress/