ShowBiz

Adelina Tahiri shfaqet plot sharm në imazhin e fundit

Pamje e jashtme e këngëtares përfolet shumë nëpër mediat rozë.

Adelina Tahiri është këngëtarja e radhës e cila ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi nga pushimet, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është shumë aktive me postime në rrjetet sociale, ajo së fundi publikoi një fotografi ku si gjithmonë veshja dhe aksesorët e saj tërheqin vëmendjen.

Ndryshe, Adelina ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor, i fundit ishte ‘S’je i pari’ rreth një viti më parë. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli