ShowBiz

Agnesa Vuthaj kjo bionde kaq e ‘nxehtë’ (Foto)

Ajo njihet si një femër e zonja, e thjeshtë dhe shumë e matur dhe këto janë vetitë me të cilat Agnesa Vuthaj është karakterizuar gjithmonë, shkruan Gazeta Blic.Vuthaj nuk mund të kalojë pa marrë vëmendjen e ndjekësve të saj dhe mediave rozë.

Agnesa është një nder vajzat më të bukura të estradës tonë.Së fundmi Agnesa ka realizuar edhe fotosesionin e saj ku është bërë një bionde joshëse.

Më poshtë shikoni imazhet e fundit.

the authorE B