Aktuale

Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”, del nga rruga një kamion

Rreth orës 15:30, në autostradën “Arbën Xhaferi” ka ndodhur një aksident trafiku.

Në disa foto të bëra nga “Indeksonline” shihet një kamion i cili ka dal nga rruga.

Njësitet e Policisë së Kosovës kanë dal menjëhr në vendin e ngjajres dhe janë duke u marrë me rastin.