Aktuale

Aksident në rrugën Istog- Gurrakoc, vetura del nga rruga

Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 14:05 në rrugën Istog- Gurrakoc, përkatësisht në fshatin Tomoc.

Sipas lexuesve, shoferi ka humbur drejtimin dhe ka dal me veturë nga rruga, shkruan Indeksonline.

Raportohet se përveç shkatërrimit të veturës nuk dihet nëse ka lëndime në njerëz.