Aktuale

Aksident i rëndë në Tiranë

Një aksident me dëme të mëdha materiale ka ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në Tiranë.

Mësohet se një makinë tip “Mercedes” është përplasur fillimisht me një motor dhe më pas ka përfunduar në trotuar duke shkatërruar edhe hyrjen e një lokali.

Deri më tani raportohet vetëm për dëme materiale dhe disa gërvishtje të drejtuesve, shkruan albeu.