ShowBiz

Aktorja e bukur turke përdor “photoshopin” për tu dukur më e dobët (Foto)

Fahriye Evçen është një nga aktoret turke më të bukura.
Ajo ka publikuar dje një fotografi në rrjetet sociale, por pas disa sekondash e ka fshirë dhe e ka ripublikuar. Do të mendoni se e ka fshirë gabimisht?

Në fakt jo, aktorja ka përdorur “photoshop” në foton e dytë duke zvogëluar krahun e saj.

I gjithë ky veprim është interpretuar në rrjetet sociale si mungesë vetbesimi nga ana aktorës. “Sa me shumë komplekse”, shkruajnë ndjekësit e aktores në Instagram. /Telegrafi/