ShowBiz

Aktorja e njohur ndahet nga bashkëshorti (Foto)

Tuba Büyüküstün, aktorja e famshme turke i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me Onur Saylak.

34 vjeçarja ishte martuar me Onur para 6 viteve, shkruan arbresh.info, dhe duket se tani ata i dhanë fund çdo gjëje.

Seanca për shkurorëzim u zhvillua me 5 qershor dhe tashmë secili po vazhdon rrugën e vet.

Dyshja nga martesa kanë së bashku dy vajza binjake.

the authorE B