Aktuale

Aktuale

Vidhet xhamia në Gjilan

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në një prej xhamive në Komunën e Gjilanit. Hajduti dyshohet se duke përdorur...

Aktuale

Ultimatumi s’e heq taksën

Zyrtarë të AAK-së, partisë që drejton kryeministri Ramush Haradinaj, thonë se taksa do të vazhdojë të mbetet në fuqi dhe...

1 2 3 4,760
Page 2 of 4760