Ekonomi

Ambasada amerikane në Kosovë uron Shën Valentinin në mënyrë kreative (Video)

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë, për festën e dashurisë ka vendosur të bëj një video e cila tregon një histori dashurie në kryeqytet.

Në këtë video i pranishëm është edhe ambasadori Greg Delawie, i cili duket se i pëlqen makiato që shërbehet në Prishtinë, njofton KosovaPress.

Më poshtë mund të shihni videon e realizuar nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, si dhe një grup i të rinjve kosovarë (Young Artivists Of Kosova).