ShowBiz

Angela Martini pozon me shumë stil para avionit privat (Foto)

Bukuroshja shqiptare Angela Martini është shquar gjithmonë për dukjen e saj me stil.

Ajo është një blogere e vërtetë, dhe mahnit gjithnjë me fotografitë që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, Martini ka publikuar një imazh, në të cilin shfaqet mjaft me stil, e veshur në të bardha, teksa pranë ka edhe qenushin e saj.

Këtë pozë ajo e ka realizuar para një avioni privat, me të cilin mesa duket bukuroshja ka bërë udhëtimin e saj të fundit.

Modelja e njohur nga Shkodra tash e një kohë është në lidhje me miliarderin rumun Dragos Savulescu. /Telegrafi/

A cliche. But who cares..?

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

the authorE B