ShowBiz

Angelina Jolie ‘sfidon’ veten si modele

Angelina Jolie i është futur seriozisht modelizmit.

Aktorja e njohur dhe shumë e suksesshme, Angelina Jolie, duket se e ka marrë me shumë seriozitet punën e modelizmit, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka modeluar për markën e parfumit ‘Guerlain’ dhe pozoi në një ballkon në Paris të Francës.

Ylli i Maleficent mbante veshur një këmishë të fildishtë, ndërsa mbështetjen në ballkon, Angelina admironte pamjen nga Kulla Eiffel./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli