Sport

Anglia kërkon kualifikimin në “Rusia 2018” (Foto)

Sonte do të vazhdojnë ndodhjet eliminatore për ‘Rusia 2018’ në Gupet C, E dhe F

Ndeshje më interesante e kësaj mbrëmje do të luhet mes Anglisë dhe Sllovakisë në kuadër të Grupit E, shkruan Express.

‘Tre Luanët’ janë në vendin e parë me 17 pikë, dy më shumë sesa Sllovakia që është e dyta. Kjo ndeshje do të përcaktoj edhe liderin e Grupit E. /Express/