ShowBiz

Arbenita xheloze për Feron, e tregon në postimin më të fundit

Arbenita tregon me anë të një postimi se Fero është vetëm i saj dhe vetëm për të.

Lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli duket se po bëhet çdo herë e më serioze.

Arbenita për disa ditë ka qëndruar në Kosovë ndërsa ka kaluar shumicën e kohës me të dashurin e saj, shkruan Gazeta Express.

Tani duket se Arbenitës po i mungojnë ditët e kaluara me feron dhe ka vendosur të postojë në Instagram një fotografi të bërë pikërist gjatë asaj kohe.

Por, ajo që bie në sy është përshkrimi i modeles, e cila do që të gjithë ta kuptojnë se, edhe pse nuk janë gjatë gjithë kohës afër njëri-tjetrit, Fero është ‘vetëm i saj’./Gazeta Express/

View this post on Instagram

That's mine right there 😎

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on

the authorBurbuqe Metolli