ShowBiz

Arilena bashkëpunon me Florin, por Alketa Vejsiu ka diçka për të thënë (Foto)

Gjatë ditës së djeshme u publikua bashkëpunimi mes kantautorit Flori Mumajesi dhe këngëtares Arilena Ara, me titull “Nallane 3, Smart ass”.

Kënga duket se është pritur mirë pasi shumë nga personazhet e njohur të ekranit e kanë shprehur një fakt të tillë. Gjithashtu edhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka komentuara duke kujtuar që Arilena fillesat e saj i ka patur pikërisht në emisionet e saj. “U dogjën club-et. Konkurron me diellin Arilena Ara. Flori! Ajo është ‘the next big thing’!”,-përfundon komenti i saj./Gazeta Express/

the authorE B