ShowBiz

Arrin 1 milion ndjekës në Instagram, Morena feston me foto të ‘nxehtë’ nga Tajlanda

Morena Taraku publikoi një imazh joshës nga pushimet.

Morena Taraku këto ditë zgjodhi të pushojë në ishujt “Phi Phi” në Tajlandë, shkruan lajmi.net.

Nga atje, ajo padyshim se nuk i harron ndjekësit e saj dhe kohë pas kohe publikon imazhe e veshur në bikini.

Së fundi, ajo arriti 1 milion ndjekës në Instagram, e këtë e festoi me një fotografi, ku shfaqet e veshur me bikini të bardha.

Teksa pozoi në plazh, këngëtarja vuri në pah figurën trupore dhe dukej në top-formë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

#WITHLOVE #1M 🌴

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on