ShowBiz

Arta Nitaj lajmëron se erdhi vera

Arta Nitaj është aktorja e njohur, e cila këtë famë e fitoj me pjesëmarrjen e saj në serialin “O Sa Mirë”.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet Arta në llogarinë e saj në “Instagram”, ajo shihet e veshur me bluzën e kuqe dhe pantallona të shkurta të cilat i kishte kombinuar me taket e larta.

Arta nuk e kishte lëshuar as këtë rast për të treguar këmbët e gjata dhe trupin e hollë. Kurse shpesh ajo kritikohet për “jo origjinalitetin” në fotografitë e saj edhe pse deri më tash këto mbeten vetëm dyshime./Indeksonline/