Burbuqe Metolli

Aktuale

Kjo është arsyeja kryesore që e nxiti debatin e ashpër deri në përleshje fizike mes Abazit e Molliqajt

Në përleshje fizike ka përfunduar mes dy kandidatëve për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje, dhe ai nga koalicioni PSD-AAK,...

Aktuale

Mot pjesërisht i vranët

Sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat në disa pjesë, kryesisht në qendër dhe veriperëndim...

1 2 3 4 673
Page 3 of 673