ShowBiz

Babë e bir, Ronaldo dhe djali i tij me model të njëjtë flokësh (Foto)

Cristiano Ronaldo dhe djali i tij, Cristiano Ronaldo Jr., kanë modelin e njëjtë të flokëve.

Superylli portugez i Real Madridit i befasoi të gjithë me stilin e flokëve, pas triumfit në Ligën e Kampionëve.

Ndërsa tash edhe djali i tij, i cili këtë muaj mbush shtatë vjet, ka vendosur të ndjekë shembullin e babait.

Në fakt, babë e bir i kanë prerë flokët njësoj dhe e ka publikuar një fotografi për fansat e tyre.

Imazhi është postuar gjatë kohës kur ata po relaksoheshin pranë një pishine. /Telegrafi/

the authorE B