ShowBiz

Baby G ekspozon gjoksin bombastik (FOTO)

Këngëtarja Baby G ka kohë që është kthyer në Kosovë për tu marrë me aktivitet muzikore, pasi karriera e saj është më shumë e përqendruar këtu.

Ajo është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, gjersa nuk heziton që të ndaj me fansat momente nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Baby G ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku është shfaqur shumë provokuese teksa nxjerr në pah gjoksin e saj bombastik.

Fotografia në fjalë i ka dhuruar këngëtares me dhjetëra komente dhe pëlqime, gjë të cilën ajo e dëshiron shumë.

Për më shumë Gazeta Express, ua përcjell fotografin.

the authorE B