ShowBiz

Baby G nuk ka frikë, shikojeni çfarë bën me gjarpër në aeroport

Baby G ka habitur të gjithë me videon që e postoi së fundi në Instagram.

Baby G ka ndarë me ndjekësit një video në llogarinë e saj në Instagram, të cilën e realizoi në aeroportin “Heathrow”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u shfaq me një gjarpër të mbështjellë në qafë dhe nuk kishte fare frikë teksa po e mbante në trup.

View this post on Instagram

So used 2 snakes 🐍 🙄🤘🏽

A post shared by Callmegordi👻 (@babygee) on

Për ndryshe, Baby G së fundi është komentuar për ndarjen nga partneri Lim Hoti. /Lajmi.net/