Sport

Barcelona transferon një mbrojtës për 30 milionë euro (Foto)

Barcelona ia ka vërë syrin mbrojtësit të Benficas, Nelson Samedo
Drejtuesit e Barcelonës tashmë ka hequr dorë nga transferimi i mbrojtësit të Arsenalit, Hector Bellerín.

Sipas të përditshmes portugeze “Record”, Barcelona tani po e kërkon mbrojtësin e Benficas, Nelson Samedo.

Thuhet se Barcelona është e gatshme të paguajë 30 milionë euro për transferimin e portugezit, përcjell Express.

Përveç Samedosn, opsion për Barclonën është Sergi Palencia (Barcelona B) dhe Cesar Azpilicueta (Chelsea). Express/