ShowBiz

Bebe Rexha këndon versionin cover të këngës ‘Heathens’(Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar versionin cover të këngës ‘Heathens’ nga grupi Twenty One Pilots.

Ky grup ishte formuar në vitin 2009 nga Tyler Joseph së bashku me Nick Thomas dhe Chris Salih, të cilët u larguan nga grupi në vitin 2011 dhe aktualisht grupi përbëhet nga vokalisti Tyler Joseph dhe bateristi Josh Dun.

Kënga e tyre ‘Heathens’ është inçizuar për filmin ‘Suicide Squad’, i cili ishte gjithashtu shumë i suksesshëm.