ShowBiz

Besnik Qaka shfaqet pranë të fejuarës më i lumtur se kurrë (FOTO)

Besnik Qaka, po shijon maksimalisht ditët e para si i fejuar.
Kaq të lumtur nuk e kemi parë asnjëherë më parë dhe më së miri këtë e dëshmojnë fotot e publikuara në rrjete sociale.

Më parë Besniku ka qenë i rezervuar për jetën e tij private por sot kur po qëndron në qiellin e shtatë, më i dashuruar se kurrë më parë nuk po e ka më problem një gjë të tillë.

Ai i dha fund beqarisë ditë më parë me bukuroshen nga Peja, Lolita Begolli.

Për më shumë shikoni fotografinë. /GazetaExpress/.

What can we say ? ❤️❤️

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on

the authorE B