ShowBiz

Big Mama me fjalë të mëdha për Aurelën Gaçën (Foto)

Big Mama është mjaft aktive në rrjetet sociale me publikimet e ndryshme.

Këngëtarja kohët e fundit po publikon fotografi dhe video të ndryshme në llogarinë personale në Instagram.

Një të tillë Big Mama e ka sjell në rrjetet sociale teksa shfaqet në përqafimin të këngëtares së mirënjohur, Aurela Gaçe.

Këtë të fundit Big Mama ka pohuar se e adhuron dhe nuk ka fjalë për ta përshkruar atë.

“S’kam nevojë me fol foto flet gjithçka sa e dua këtë grua sa e adhuroj o Zot. Aurela Gace, oj nëna e krimit”, ka shkruar Big Mama për Aurelën.

Ndryshe, kujtojmë se Big Mama kohëve të fundit është bërë krye lajm në mediet rozë për ndarjen nga i dashuri.

Këngëtaret ndaras do të sjellin këngë të reja gjatë muajve të ardhshëm. /Telegrafi/

the authorE B