Lifestyle

Bikinet më të mira për verën 2017

Koha e bikinive tashmë ka ardh dhe ajo çfarë ju mbetet është të zgjidhni modelet më të mira të tyre, transmeton portali Arbresh.info.

Në këtë verë do të ketë ndryshime të reja të cilat përveç që do të rrinë bukur do t’ju vënë në pah edhe linjat trupore.

Nga kostumet e gjata të 80-ave e deri te mbathjet e prera, janë ato që do të mbizotërojnë plazhet.

Për më shumë hidhuni një sy galerisë më poshtë./Arbresh.info.