ShowBiz

Bleona i kundërpërgjigjet faqeve satirike të cilat e akuzojnë për kopjim (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka shpërthyer së fundmi me një deklaratë në rrjetet e saj sociale.

Bleona ka reaguar ashpër ndaj faqeve satirike të cilat e ‘sulmojnë’ gjithmonë, duke thënë se ajo nuk është origjinale dhe se vetëm kopjon nga artistët e famshëm.

Këngëtarja ka treguar se veshjet e njejta ndonjëherë mund të ndodhin për shkak se vishen nga i njejti stilist, por kjo nuk do të thotë se mund të quhet kopjim.

Për më tepër mund të ndiqni postimin e plotë të saj.

bleona