ShowBiz

Bleona Qereti me projekt të ri

Këngëtarja nga Shqipëria që po zhvillon karrierën e saj në Amerikë, Bleona Qereti, së fundmi ka sjellë një projekt të ri muzikon me titull “Still in Love”. Kjo këngë ka ardhur në versionin audio dhe ende nuk ka një videoklip, njofton KosovaPress.

Këngëtarja gjithashtu ka ndarë me ndjekësit e saj një strofë të këngës, ku ka shkruar “ Kam pritur tërë jetën time për dikë si ty”.