ShowBiz

Blero feston ditëlindjen, ja sa vjet bën ai

Sot është një ditë shumë e veçantë për këngëtarin e njohur Blero.

Kjo për faktin pasi që sot Blero feston ditëlindjen e tij të 39-të, transmeton Gazeta Express.

Natyrisht Bleros nuk i kanë munguar urimet e shumta nga familjarët, shoqëria e fansat e tij.

Ndërkohë, Blero përveç dhuratave që do të marr sot për ditëlindjen e tij, ai do të bëjë dhuratë për fansat e tij një projekt të ri i cili do të publikohet sot.

Kënga më e re e Bleros titullohet “Ndal” dhe do të jetë projekt solo.

Ndryshe për Bleron kjo verë është tejet e nxehtë. Ai deri më tani kishte publikuar tri projekte shumë të suksesshme./Gazeta Express/

the authorE B