Tech

BMW X7 i ri vjen në vitin 2017, ja si do të duket (Foto)

Nëse ju pëlqen BMW X5, atëherë BMW X7 e vitit 2017 do të jetë vetura juaj e preferuar!

Por nuk ka problem, edhe nëse nuk keni qenë fans i veturave të BMW, modeli i ri X7 i cili vjen në vitin 2017 do të ju ngacmojë.

X7 besohet që së bashku me X6 dhe vetura të tjera nga BMW do të pushtojnë tregun në vitet e ardhshme, transmeton lajmi.net

Vetura X7 është konkurente direkte e Mercedes GL dhe Audi Q7.

BMW X7 duket sikur të jetë një X5 e madhe, por pavarësisht kësaj nëse ju pëlqejnë veturat e BMW, atëherë është fantastike./lajmi.net

imageshandler-1 imageshandler-2 imageshandler-3 imageshandler-4 imageshandler