ShowBiz

Brenda shtëpisë së Sara Hoxhës…shikoni festat e çmendura që organizon!

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka publikuar në profilin e saj në SnapChat, një video e cila daton 3 javë më parë ku ajo shfaqet në shtëpi me mikeshat e saj.

Në këtë video ato janë duke qeshur, kënduar dhe kërcyer. Përmes kësaj video ajo ka treguar sesa argëtohet në shtëpi, ndërkohë që organizon festa të tilla “të çmendura” me shoqërinë./Gazeta Express/


the authorE B