Sport

Çfarë do t’i bëjnë Neymar, Cavani dhe Mbappe, Smallingut dhe Jonesit?!

Manchester United do të përballet me PSG-në në raundin e 1/16 së finales të Ligës së Kampionëve.

Manchester United do të ketë përballje mjaftë të vështirë ndaj PSG-së, duke marrë parasysh sulmin e tyre.

Skuadra franceze është favorit në letë ndaj ‘Djajve të Kuq’, që nuk po kalojnë formë të mirë në këtë sezon, përcjell “lajmi.net”.

Neymar, Kylian Mbappe dhe Edinson Cavani, do të kenë përballë, Phil Jones, Chris Smalling apo Victor Lindelofin.

Shumë media evropiane janë duke raportuar se Manchester United do ta ketë shumë të vështirë t’i bëjë ballë sulmit të frikshëm të PSG-së. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli