ShowBiz

Çfarë nuk kemi parë nga dasma e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Justin Bieber ka publikuar pamje të reja nga dasma.

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ka pak ditë që kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Çifti organizuan dasmë madhështore në Karolinën e Jugut, ndërsa të ftuar ishin edhe emra të njohur të shoubizit.

Së fundi, ishte Justin Bieber ai i cili publikoi fotografi të reja nga dasma, ku shfaqet duke ia mbathur këpucën Haileyt.

E në një tjetër, dyshja u shfaqën të përqafuar teksa po vallëzonin së bashku. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Yeeee

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on