ShowBiz

Cozman anulon koncert në Gostivar (Foto)

Hip hop ylli i Babastars, Cozman, ka anuluar koncertin e tij në Gostivar.

Ai është pritur të performonte më 15 gusht të martën në qytetin me plot adhurues të Babastars.

Megjithatë, Cozman ka bërë të ditur në rrjetet sociale se ai ka anuluar koncertin për shkak të organizimit jo serioz.

“Për shkak të organizimit jo të mirë dhe aspak serioz, unë Cozman nuk do të performoj në Gostivar me datën 15.08. Ju kërkoj ndjesë shihemi herave tjera. Një dashuri, djali juaj Cozman”, ka shkruar Cozy në rrjetin social InstaStory. /Telegrafi/

the authorE B