Sport

CR7 “kërcënon” Spanjën një ditë para ndeshjes

Cristiano Ronaldo beson se Portugalia do ta mposht Spanjën nesër (e premte) në Kupën e Botës.

Portugalia dhe Spanja do të takohen në Kupën e Botës në kuadër të grupit B.

Ndeshja mes Portugalisë dhe Spanjës fillon nga ora 21:00, dhe Cristiano Ronaldo pret fitore.

“Do ta mposhtim Spanjën”, i ka thënë Ronaldo korrespodentit të AS në Rusi./Lajmi.net/