Aktuale

Deda: U dëshmua rëndësia dhe pesha e secilës votë

Një ditë pas zgjedhjeve ka reaguar edhe nënkryetar i Alternativës, Ilir Deda. Ai i ka quajtur këto zgjedhje si arritje shumë e madhe për popullin kosovarë, raporton arbresh.info.

Përmes një postimi në Facebook. Deda thotë se më shumë se kurrë, kësaj here u dëshmua rëndësi dhe pesha e secilës votë.

Postimi i plotë i tij: