ShowBiz

Deklarata e parë e Cecës për koncertin në Kosovë: Jam shumë e lumtur, nuk frikësohem

Këngëtarja Ceca Raznatoviq, nesër më 8 dhjetor do të mbajë koncert në Mitrovicën e Veriut.
Koncerti pritet të jetë pjesë e protestave kundër taksës 100% dhe në përkrahje të serbëve në Kosovë.

“Fatmirësisht isha e lirë këtë të shtunë. Mora thirje, pranova. Jam shumë e lumtur, nuk më pritet. Nuk më kujtohet hera e fundit kur isha në Mitrovicën e Veriut”, deklaroi Ceca për mediat serbe, transmeton Gazeta Express.

“Sikur të isha firkësuar nuk do e pranoja ftesën”, shtoi këngëtarja pasi u pyet nëse frikësohet që të shkojë në Kosovë. /Gazeta Express

the authorBurbuqe Metolli