Sport

Derri i mençur parashikon gjysmëfinalistët e Botërorit

Njihuni me derrin i cili ka bërë dy parashikime të sakta historike – dhe po shpreson që të vazhdojë rekordin e tij të pathyeshëm për Botërorin e kësaj vere.
Derri ‘Marcus’ ka 100% saktësi në parashikimin e rezultateve sportive, thuhet sipas pronares së tij Juliette Stevens.

Derri i zi më pari kishte qëlluar fituesin e Botërorit 2014 dhe finalet e Wimbledonit duke marrë molla nga toka me alternativat përkatëse, transmeton Gazeta Express.

Ai gjithashtu ka parashikuar edhe Brexit-in dhe se Trump do të fitojë në zgjedhjet presidenciale.

Tani ai po i teston aftësitë e tij me parashikimin e gjysmëfinalistëve të Botërorit në Rusi. Me lajme të këqija për Anglinë, Marcus pret që Belgjika, Argjentina, Nigeria dhe Uruguaji të shkojnë tutje.

the authorE B