ShowBiz

Dhe super bosja largohet nga Shqipëria, ja për kë bëhet fjalë (Foto)

Një nga femrat më të lakuara në media numëron orët e fundit në Shqipëri.

Modelja dhe filantropistja Emina Cunmulaj po largohet pasi ka kaluar disa ditë në vendin e saj.

Mes pushimeve luksoze dhe ardhjes në ndihmë personave në nevojë Emina tregoi se është nëj vajksë e kudo-gjendur.

Në nëj foto të fundit të postuar në instagramin e saj ajo së bashku me vajzën kanë marrë avionin për tu kthyer sërisht në Amerikë.

the authorE B