ShowBiz

Diellza Kolgeci i uron Kosovës që të kthjellet (Foto)

Diellza Kolgeci bukuroshja shqiptare nuk e harron Kosovës në vjetorin e 9 të pavarësisë.

Kolgeci ka postuar një foto në rrjetin social Instagram me veshje tradicionale dhe i ka shtuar një përshkrim mjaftë interesant, njofton KosovaPress.

“Une bija jote KOSOVE, uroj te rritesh, zhvillohesh, lumturohesh, kfjellesh, zgjohesh… Te kesh arsye te jesh krenare,P.S veshja qe ma dridh zemren”, tha bukuroshja Kolgeci.