Aktuale

Digjet një objekt banesor në Gjakovë (FOTO)

Mbrëmë në Gjakovë, përkatësisht tek ‘Parku i Gecës’, iu është dhënë flaka një objekti banesor
Një lexues i Sovrani.info, ka dërguar disa foto ku shihet duke u djegur objekti banesor, dhe siç duket në foto në vend ngjarje janë edhe policia e Kosovës.

Më poshtë mund t’i shihni fotot e objektit në fjalë. /Sovrani.info

the authorE B