ShowBiz

Ditë feste për VIP-at, lumturi dhe në familjen e Silva Gunbardhit (Foto)

Djali i këngëtrares Silva Gunbardhi feston sot ditëlindjen.

Dalvin ka mbushur dy vjeç duke bërë jetën e prindërve të tij më të bukur. Silva ka uruar të voglin e sj me një foto familjare, ku shkëlqimi i këngëtares dominon mes meshkujve të jetës së saj.

‘Gèzuar ditèlindjen jeta ime Dalvi!’-ka shkruar Silva krah fotos së postuar në Insttagram. /Gazeta Express/

the authorE B