Aktuale

Djali i vogël i shkruan mesazh në burg Komandant Sokolit

Ari Ukshini, djali i komandantit të njohur Sami Ukshini – Sokoli ka uruar babanë me rastin e festës së Bajramit,  duke i përcjellë porosinë se do e çoj amanetin dhe traditën deri në fund.

“Mendoj që u rrita, sot ju mirëpres për festën e bajramit, me mungesën e babit unë prapë jam për të festuar me juve bashkë çdo here, jam edhe unë kogja burrë tash aa, babit ja uroj festën i them që unë do të mundohem që me nderë ta mbaj kulltukun tënd”, është porosia e Arit në profilin e tij në facebook. Sami Ukshini është njëri nga të akuzuarit në rastin e Kumanovës. (INA)