Lifestyle

Doni të dobësoheni? Provoni këto ushtrime (Video)

Emisioni n’ZOOM këtë javë ju sjell një kronikë në lidhje me ushtrimet pilates dhe joga.

Trajnerja Jehona Idrizaj-Gjocaj tregon disa ushtrime të efektshme, shkruan arbresh.info.

Cilat ushtrime ju dobësojnë e mësoni në kronikën e mëposhtme.