ShowBiz

Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri.
‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel, transmeton Gazeta Express.

Mirëpo , kjo këngë nuk është realizuar me klip.

Sa do të pëlqehet kjo këngë nga fansat e saj, mbetët të shihet./Gazeta Express/