ShowBiz

Dua Lipa më e bukur se kurrë më parë (Foto)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po vazhdon të tërheq vëmendjen e gjithë botës.

Ajo vazhdimisht është pjesë e mediave dhe revistave të njohura botërore fal sukseseve që ajo ka në muzikë, shkruan arbresh.info.

Mirëpo përpos muzikë këngëtarja njihet edhe për stilin dhe bukurinë e veçantë që ajo ka.

Dua mbrëmë ishte pjesëmarrëse në premierën e filmit “Dunkirk”. E veshur me një fustan të zi ajo dukej shumë bukur./Arbresh.info

Couture babes. / Dunkirk premiere last night

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on