ShowBiz

Dua Lipa nën emocione shkruan disa fjalë pak ditë para ardhjes në Kosovë

Dua Lipa është shprehur e entuziazmuar.

Këngëtarja Dua Lipa e ka konfimruar pjesëmarrjen në ‘Sunny Hill’, shkruan lajmi.net.

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës, Sunny Hill Festival këtë vit do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht.

Në mesin e shumë emrave të njohur botëror do të jetë e pranishme edhe këngëtarja Dua Lipa e cila së bashku me babain e saj, Dukagjin Lipën, kanë arritur ta bëjnë festivalin ‘Sunny Hill’ ndër më të komentuarit.


Pak dit para ardhjes në vendlindje, Dua i ka shkruar disa fjalë në Instagram, pranë fotos ku shihen: Miley Curys, Gashi e Carvin Harris.

“E ngazëllyer për vitin e dytë të ‘Sunny Hill Festival’ në Prishtinë. Kosovë. Kjo nuk do të kishte qenë e mundur pa ndihmën e të gjithë miqve dhe familjeve tona që punonin kaq pa pushim që kjo të ndodhte për ju. Unë nuk mund të pres të jem me ju të gjithë … fillon numërimi !!! 👐🏽❤️👐🏽❤️👐🏽”, ishin fjalët e Duas./Lajmi.net/